Послаблення карантину для вакцинованих

Мовиться лише про тих українців, хто повністю вакцинувався проти коронавірусу. Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Увага Світ може ніколи не дізнатись походження коронавірусу, – глава ЦРУ

Ковідний сертифікат

Втім, як він наголосив, у відомстві такий варіант пом'якшення лише розглядають. Це все буде вирішуватися через відповідну постанову Кабінету міністрів.

Ігор Кузін – головний санітарний лікар

"Дійсно, ми розглядаємо в майбутньому таку можливість. Мовиться про використання "внутрішнього" ковідного сертифіката".

Він пояснив, що цей електронний документ можна буде згенерувати в додатку "Дія". Він який підтверджує факт щеплення проти COVID-19.

Інші послаблення

За його словами, зокрема, розглядається можливість "дозволити працювати підприємствам з вакцинованими співробітниками, які відвідуватимуть клієнти, щеплені проти COVID-19". Кузін переконаний, що такий підхід допоможе зменшити навантаження на економіку без ризику для громадян.

Скільки українців вже вакцинували

  • За минулу добу, 24 липня, щеплення проти коронавірусу зробили 71 571 українця. З них отримали першу дозу препарату – 50 421 осіб. Ще 21 150 людям ввели другу – останню – дозу препарату.
  • Загалом від початку вакцинальної кампанії щеплено 3 060 561 людину. З них отримали 1 дозу – 3 060 559 людей, повністю імунізовані та отримали 2 дози – 1 702 884 особи (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном).
  • Загалом проведено 4 763 443 щеплення.