Про це повідомляє "Примечания".

За інформацією видання, на кримських курортах не вийшло позбутися наслідків викидів сірчистого ангідриду. Одні симптоми змінилися на інші.

Читайте також: Що невтішного очікує на Крим після хімвикиду у Армянську

"На відпочинку ми захворіли: температура 39, блювота і пронос. У більшості наших сусідів такі ж симптоми, але люди не грішать на ротовірус або на їжу в їдальнях: тут все чисто і годують непогано. Всі думають, що через викиди", – розповіла виданню жінка, яка попросила не називати її імені, оскільки боїться проблем по поверненню додому.

Тим часом в соціальних мережах жителі Армянська пишуть, що хворіють не тільки діти, вивезені з міста – їх симптоми ще можна списати на погану якість морської води на узбережжі. Хворіють і ті малюки, які залишилися в місті.

Хлопці, дітям Армянська погано. Через 2 тижні почали проявлятися наслідки. Численні звернення до лікарів по всьому санаторію. У самому Армянську "інфекціонка" забита. У дітей блювота і діарея,
– б’ють на сполох користувачі соцмереж.

Одні користувачі заявляють, що подібні пости – маячня і розгойдування ситуації навколо Армянська, проте ось, що пишуть інші: "Євпаторія, санаторій "Зміна", у нас залишилося буквально кілька матусь, які з дітками не хворіють, в інших температура, блювота, тому це не маячня".

Армянськ люди хворіють після хімвикидів
Люди з Армянська "штурмують" лікарні Євпаторії

Видання зателефонувало в Інфекційне відділення Армянської міської лікарні, але там відмовилися коментувати повідомлення з соціальних мереж.

"На якій підставі ми вам повинні давати якусь інформацію, якщо ми її даємо тільки Росспоживнагляду, МОЗ та поліції", – заявила жінка, що представилася лікарем, і кинула слухавку.

Читайте також: Екологічне лихо у Криму: в Україні вигадали, як відслідкувати ситуацію із хімвикидами

Зазначається, що хворіють не тільки діти, а й тварини. Волонтери відразу попереджають: ветеринари теж нічого коментуватимуть. Проте самі добровольці, які допомагають безпритульним тваринам, кажуть, що на вулицях Армянська вже практично неможливо зустріти бездомних кошенят. Дорослі кішки, щоправда, на вулицях трапляються.

Дорослі вуличні тварини більш пристосовані до життя, але і в них стан не з кращих: шерсть у липкому нальоті, очі сльозяться, у деяких носи облазити почали. Багато залишаються на вулицях, нюхають носами кислотні краплі, валяються в калюжах з хімічними речовинами. Вони беззахисні,
– розповіла волонтерка Марія Смирнова.

Армянськ тварини хворі
Кіт з Армянська

Тварини Армянськ
Собака з Армянська

Тим часом Кримський Гідрометцентр звітує: повітря в місті так і не прийшло в норму.

Стан повітря в Армянську після викидів
Стан повітря в Армянську після викидів

Дивіться відео про кислотні дощі після хімвикиду в Криму: