Як рекомендує сімейний психолог Антоніна Оксанич, дитину потрібно попередити про те, що в інтернеті вони можуть знайти чимало некоректної та неправдивої інформації. У такий спосіб має скластися критичне ставлення до глобальної мережі.

Читайте також: Чи варто батькам хвилюватися через погану поведінку дитини: думка психолога

За словами Оксанич, якщо дитина молодшого шкільного віку переглядає порно – вона задовольняє свою цікавість. Тоді ж близькі люди не мають соромити її, або налякати. Варто поцікавитися, чи чадо знає, що таке секс, адже статеве виховання є необхідним. Для цього потрібно вибудувати довірчі відносини і тільки тоді дитина буде цікавитися і слухати думку дорослих.

Психолог Антоніна Оксанич
“Дитині потрібно сказати, що якщо її цікавить будь-яка інформація про будову тіла, про статеві органи, секс, можна відкрити домашню енциклопедію і разом її подивитися. Дитину іноді цікавлять прості речі, наприклад, як влаштовані його статеві органи, вони набирають в пошуковику "піся", відповідно, не знаходять коректної інформації".

Також психологи рекомендують батькам спілкуватися з дитиною про фізіологію раніше 6 років, щоб малюк потім не шукав її в інтернеті.


Батьки мають вибудувати довірчі стосунки з дітьми / Фото: Unsplash

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.