Про це повідомив національний комітет з питань гігієни та охорони здоров'я Китаю з посиланням на статистику нових випадків захворювання.

Зверніть увагу Китай озвучив вартість вакцини проти COVID-19

За офіційними даними, протягом всього часу розповсюдження пандемії COVID-19 в Пекіні виявили 935 хворих. З них з них 335 інфікувалися під час спалаху недуги, який стався в червні на гуртовомувому ринку "Сіньфаді".

Наразі в місті діють послаблені карантинні заходи. Зокрема, носити захисні маски на вулиці – необов'язково. Однак, це правило залишається для пасажирів громадського транспорту, відвідувачів магазинів та ресторанів. Також маски мають носити мешканці міста, які перебувають в державних установах.

COVID-19 у Китаї: що відомо

  • Пандемія коронавірусу, яка охопила весь світ, розпочалася з китайської провінції Хубей. Перший смертельний випадок там стався 11 січня.
  • Місцеві жителі захворіли на пневмонію невідомого походження. Вчені вивчили геном вірусу та встановили, що він на 70% схожий на SARS-COV, який у 2012 році став причиною високої смертності через гострий респіраторний синдром.
  • Спалах коронавірусу COVID-2019 пов'язаний з ринком морепродуктів та тварин, що в місті Вухань. Там торгували дикими тваринами для споживання.
  • Згідно з офіційною статистикою, на материковому Китаю вилікувалися майже 95% людей.