Втома, комплекси та поганий секс – це далеко не весь список, який може спровокувати втрату інтересу до інтимної близькості.

Розбіжність темпераментів

Іноді, жінка хоче сексу менше, аніж чоловік. Це не означає, що жінка повинна підлаштовуватись та терпіти. Секс має приносити задоволення. Замість того, щоб влаштувати скандали, чоловікам радять дивитись фільми для дорослих, а жінок – не ревнувати їх до перегляду.

Читайте також: Вчені розповіли, хто з віком в парі частіше втрачає цікавість до сексу

Втома

Це найбанальніша причина, але це не означає, що її можна ігнорувати. Після робочого дня, заняття в спортзалі та приготування вечері – жінка навряд чи захоче сексу, а навіть якщо він і буде – не варто сподіватись на пристрасть.

Сімейне життя – це планування. А отже, якщо ви хочете отримати максимальне задоволення від сексу – сплануйте все. Наприклад, відкладіть заняття в спортзалі чи замовте вечерю додому.

Комплекси

Якщо жінка не подобається сама собі, то якість сексу значно погіршується. Адже тоді ви зосереджуєтесь на тому, чи не бачить партнер ваші зайві сантиметри на талії, а не задоволенні. Про свої комплекси варто говорити відверто з партнером. І якщо вам буде мало його запевнень в тому, що ви прекрасні, починайте працювати над собою та своїм тілом.

Читайте також: Секс впливає на продовження молодості, – вчені

Хвороба

Якщо секс більше не приносить задоволення, а натомість ви відчуєте біль, то варто сходити до гінеколога. Найбільш поширеними причинами болю під час статевого акту – є запальні процеси.

Поганий секс

Якщо вам не подобається секс з вашим партнером, це не привід змінювати партнера. Про свої вподобання варто відверто поговорити. Можливо, спробувати щось нове в сексуальному житті.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.