Вчені наголошують, що регулярні заняття сексом оздоровлюють організм. Відповідне дослідження опублікували фахівці в журналі Bulletin of Experimental Biology and Medicine, передає Depo.ua.

Читайте також: Заняття сексом лікує 8 поширених хвороб

Спеціалісти стверджують, що секс допомагає зняти стрес і знижує чутливість до болю завдяки виробленню ендорфінів. За їхніми словами, люди, які займаються коханням два рази на тиждень, мають на 30% вищий рівень імуноглобуліну А – білка, який бере участь у формуванні імунітету.

Окрім того, вчені довели, що у сексуально активних чоловіків знижується ризик виникнення й розвитку захворювань серцево-судинної системи. Таким чином, секс позитивно впливає на серце і судини та навіть утворює нові капіляри.

Також, у дослідженні йдеться, що люди, які часто займаються сексом стають менш схильними до грипу та застуди.

Дослідники додають, що регулярні заняття любов'ю можуть навіть замінити заняття в спортивному залі: під час сексу працюють десятки м'язів, зокрема і ті, які не можна прокачати з тренером у спортзалі.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.