Таку заяву зробили британські вчені з Королівського коледжу, передає British Dental Journal.

Стоматологи зазначають, що часте вживання фруктових соків, чаїв, дієтичних напоїв та напоїв, що містять велику кількість цукру, руйнуватимуть зуби, особливо, якщо їх пити не поспішаючи або утримуючи в ротовій порожнині.

Читайте також: Чому оливкова олія така корисна: цікаві факти

Під час дослідження, у якому взяли участь понад 300 осіб з важкою формою захворювання зубів, науковці з'ясували, що при вживанні фруктових напоїв у перервах між їжею зростає ризик появи ерозії зубів від кислоти.

Фруктові чаї є дуже шкідливими для зубів

Ті люди, які двічі на день випивали у воду з лимоном між прийомами їжі, в 11 разів більше були схильні до середньої або сильної зубної ерозії. Цей ризик можна зменшити вдвічі, якщо пити воду з лимоном одразу під час прийому їжі.

Окрім того, якщо під час обіду з'їсти яблуко – краще ввечері вже не вживати нічого кислого. А якщо під час вечері ви випили трохи вина – не варто вранці пити фруктового чаю. Експерти рекомендують пити усі кислі напої через солом'яну трубочку.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.