Порушення сну

Не лише харчування та фізичні навантаження впливають на процес схуднення. Важливу роль відіграє також і здоровий сон. Відсутність здорового сну впливає на гормони, які контролюють апетит і це може призвести до зловживання шкідливою їжею.

Читайте також: Як правильно схуднути і в чому секрет дієт: інтерв'ю з тренером Олею Задорожньою

Порушення сну також може сповільнити ваш метаболізм і призупинити вироблення енергії.

Однотипні тренування

Якщо ви кожен раз виконуєте однакові вправи, тоді вам потрібно переглянути способи тренування і щось змінити. Коли ваше тіло звикає до циклічних рухів, йому більше не потрібно пристосовуватися до них. Щоб тренування приносила свої плоди, необхідно вивести тіло з зони комфорту, почати робити інші вправи.

М'язи не відновлюються

Активне відновлення м'язів – це будь-яке тренування, яка змусить вас рухатися, але не перевантажувати м'язи тіла. Це важливо щоб ви незабаром могли пожинати плоди своїх вправ. Тривала прогулянка або йога – все це відмінні варіанти активного відновлення і хороший спосіб тримати ваше тіло в тонусі.

Порушена харчова рівновага

Якщо зі свого раціону виключити усю шкідливу їжі, то її буде хотітися ще більше. А отже ймовірність з'їсти бургер буде в рази вищою, аніж якщо ви будете дозволяти собі зовсім трохи "шкідливої їжі". Найкращий варіант – дотримуйтесь принципу 80/20 щодня. 80% того, що ви їсте, має бути здоровим, живильним, але 20% ваших калорій можуть надходити з менш здорових продуктів, які вам подобаються, щоб ви не відчували себе обділеним.