За словами вчених, надмірна радість може спричинити серотоніновий синдром, передає Zdorovia. Надлишок цього гормону негативно впливає на мовлення, спричиняє тремтіння рук, нудоту і мігрені.

Читайте також: Чому пальмова олія шкідлива для чоловіків

Серед основних симптомів серотонінового синдрому зустрічається нездорове емоційне збудження, панічні атаки, тривожність.

Окрім того, гормон може вироблятися в організмі у величезній кількості не лише через надмірну радість, а й через вживання деяких антидепресантів, якщо поєднувати їх з низкою інших лікарських препаратів.

Що таке серотоніновий синдром? Це є патологічний стан організму, що виникає в результаті прийому наркотичних речовин або лікарських препаратів, які безпосередньо впливають на вироблення такої речовини як серотонін.

І як з'ясували науковці, тепер ще й може утворюватись через надмірну радість. У деяких випадках, коли симптоми сератонінового синдрому ігноруються, може наступити смерть хворого.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.