Учені з Іллінойського університету в Чикаго з'ясували дві причини, чому деякі представниці прекрасної статі відмовляються від сексу. Перша причина пов'язана з гормональним фоном жінки, а друга з розміром гіпоталамуса.

Читайте також: П'ять причин, через які жінки зраджують

Гіпоталамус – що це?
Невелика область в проміжному мозку, де розташовані клітини, які регулюють нейроендокринну діяльність органу. Саме тут розташована "точка сексу".

Вчені з'ясували, що чим більший гіпоталамус у людини, тим більше вона потребує сексу. В середньому, у жінок гіпоталамус менший, ніж у чоловіків. Тому у сильної статі залежність від сексу більша.

Ще одною важливою причиною любові до сексу є тестостерон, який відповідає за сексуальний потяг. Чим вищий його рівень в організмі, тим сильніше людина потребує інтиму. У жінок цього гормону у 15 разів менше, аніж у чоловіків.

Якщо ж жінка одержима сексом на постійній основі, це може свідчити про фізіологічні зміни в організмі, і навіть порушення. Це може бути як надмірна кількість тестостерону, так і збільшений у розмірах гіпоталамус.

Тому, вчені дійшли висновку, що за бажання сексу у жінок більше відповідає психологічний аспект, а у чоловіків – фізіологічний. Хоча є й винятки.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.