Зі слів фахівців, через насильне годування у дитини може пропасти апетит, передає "Наша мама".
Читайте також: Як навчити малюка тримати рівновагу: 7 порад
Дитина негативно сприйматиме процес прийому їжі, що почне постійно відмовлятися, хитрувати, повільно жувати чи випльовувати страву. Згодом такі дії можуть спричинити до зниження апетиту – малюк почне втрачати вагу.
Психологічна травма та недовіра – ще одна небезпека змушування до їжі. Підсвідомо дитина відчуватиме, що батьки завдають їй шкоди. І викоренити це з рівня підсвідомості у дорослому житті не вийде – залишиться недовіра до методів і думки батьків.
В окремих випадках дитина може захворіти. Зокрема, під час перельотів до інших країн або на початковій стадії захворювання – це один із механізмів, які використовує організм для боротьби та адаптації – зниження апетиту. У такі стресові моменти організму потрібно менше їжі і більше рідини. Тому прислухайтесь до організму дитини і не нав'язуйте їй харчування.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.