Операція, що її провели за 12 годин після аварії, життя Сергія не врятувала. 18 грудня близько 6:00 лікарі констатували смерть. Медики не повідомляли родичам про стан потерпілого та хід операції. Навіть новину про кончину Сергія близькі дізнавалися самостійно.

Діагноз постраждалого ми знаємо тільки зі слів лікарів. Медичну картку та історію хвороби у лікарні показувати відмовилися.

Після смерті Сергія документи передали до моргу. Проте і там перед родичами зачинили двері, а історію хвороби віддавати відмовились. Мовляв, документ конфіденційний і доступ до нього мають лише слідчий і судово-медичний експерт — Андрій Загравський.

Медики порушили права родичів, стверджує юрист Діана Назаренко.

Авжеж, родичі мають право знати, що відбувається і відбувалося із лікуванням їхньої близької людини. Це питання регулює і законодавство,
— розповіла вона.

Ось, що із цього приводу сказано у відповідному Законі: "У разі смерті пацієнта члени його сім'ї або інші уповноважені ними фізичні особи мають право бути присутніми при дослідженні причин його смерті та ознайомитися з висновками щодо причин смерті, а також право на оскарження цих висновків до суду".

Наразі ж в інтернеті активізувалися "захисники" лікарні № 17, де Сергія оперували. Один із них, лікар і волонтер Вячеслав, у Fecebook стверджує, що "рятували" оператора Телеканалу новин "24" його знайомі. І начебто, той був у нетверезому стані.

Телефоном В'ячеслав від своїх слів відмовився.

Я не стверджую у категоричній формі, що він був нетверезий. Однак клінічна картина набряку мозку, яка існувала, не заперечує наявності алкоголю. Але результатів її немає,
— розповів він.

Чому медики приховують історію хвороби Сергія, а своїм колегам відверто брешуть, що він був напідпитку? Може, дійсно є що приховувати?

У прямому ефірі заступник міністра охорони здоров'я Олександра Павленко пообіцяла оперативно перевірити 17 лікарню.