Як пояснила психотерапевтка Ксенія Черник у коментарі виданню inspired.com.ua, ідеальне життя у соцмережах засмучує невпевнених у собі користувачів, які погано розбираються у своїх почуттях і бажаннях.
Читайте також: Instagram змінив стрічку новин: користувачі не у захваті
"Якщо людина психологічно не зріла, тоді бачачи красиве життя інших, вона дуже легко може стати пригніченою, роздратованою і навіть агресивною. Таким людям почуття заздрості дуже складно трансформувати в точку роботи над собою і в мотивацію. Саме тому безліч людей в соцмережах критикують, ображають і знецінюють інших", – пояснила Черник.
Тому таким користувачам простіше агресивно висловлюватись щодо іншої людини, применшувати її досягнення, пояснюючи це везінням, багатими батьками чи зв’язками, аніж спробувати розібратись у власних почуттях.
"Коріння цього, як правило, криються в дитинстві і в тому, як батьки ставилися до дитини. Такі руйнівні почуття і реакції − це вагомий привід для роботи над собою", – наголосила Ксенія Черник.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно