Журналістка та сексологиня Маша Арзамасова розповіла найчастіші причини, чому дівчата відмовляються від орального сексу. Також вона додала, що точну причину відмови завжди можна дізнатися, просто запитавши у своєї партнерки це напряму.

Читайте також: Жінки розповіли, що їх найбільше дратує в оральному сексі

Невпевненість у собі

У дівчини або не було досвіду, або він занадто малий і вона боїться, що у неї нічого не вийде, а хлопець в ній розчарується. Сексологиня розповіла, що їй пишуть тонни таких листів на кшталт "Я не вмію. Боюся, що зроблю щось не так. Не знаю, що потрібно робити."

В таких випадках завжди варто розмовляти. Якщо ви – дівчина, то поговоріть з хлопцем, зізнайтеся чесно, що у вас не було досвіду і ви боїтеся, що щось не вийде. Попросіть дати вам зворотний зв'язок та допомогти, адже не вміти чогось – це нормально.

Якщо ви – хлопець, в жодному випадку не кепкуйте над партнеркою, адже у ваших же інтересах відкрити її, а не зацькувати. Розкажіть, що хочете отримати і якщо справа дійшла до оральних пестощів, м'яко керуйте нею.


Чому жінки не хочуть займатись оральним сексом

Страх чимось заразитися

У дівчат часто є страх заразитися інфекціями, що передаються статевим шляхом. Під час орального сексу відсоток зараження інфекціями знижується, але все одно залишається досить великим.

Якщо причина полягає у цьому, робіть це з презервативом. Якщо партнер постійний, завжди можна здати аналізи і дізнатися про усі ризики.

Важливо! Не забувайте про інтимну гігієну, особливо, якщо це оральний секс.

Стереотипне мислення

На жаль, чоловіки самі ж часто породжують у жінок такі думки, що "оральні ласки – справа повій". Це дуже довга робота над зміною мислення та з винищенням стереотипів.

Для початку, можна дати почитати партнерці чи партнерові блог сексолога, можливо, згодом думка зміниться.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.