Про це у коментарі 24 каналу розповіла психолог і сімейний консультант-медіатор, кандидат в транзактні аналітики у сфері психотерапії, фахівець з казкотерапії Марія Фабричева.

Читайте також: Назад у дитинство, або Чому не варто ображатися на батьків

Навіщо потрібні принци? Тому що принц здається благородним хлопчиком, з хорошої сім'ї, з хорошим достатком. Це така проекція – якщо я буду поруч з принцом, то буду принцесою, тоді у мене відпадуть всі світові проблеми,
– пояснила вона.

Зі слів психолога, насправді, це психологічна гра. Часто такі казки закінчуються на весіллях, але потім починаються "драми, зіткнення з реальністю, неготовність принца нести відповідальність за сім'ю і шок у принцеси". Тому що принци ж не змінюються чарівним чином після весілля.

Тож, щоб не потрапити у життєву пастку, потрібно відкинути сюжети казок та добре думати перед тим, як зробити остаточний вибір.

Ексклюзивне інтерв'ю з психологом Марією Фабричевою читайте за посиланням.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.