Причин почервоніння очей після сну може бути кілька, інформує портал Opticclub.

Читайте також: Яка рослина знижує ризик раку та покращує зір

1. Недосипання

Щоб очі відпочили, необхідно 6-8 годин на день, при цьому спати потрібно у повній темряві. Якщо ж ні – очі не встигають впоратися з втомою, яка накопичилася за день. Не варто дивуватися, якщо очі на ранок будуть червоними, а попереднього вечора ви не відходили від монітора.

Чому червоніють очі зранку
Чому червоніють очі зранку

2. Інфекції очей

До запалення очей призводять такі очні інфекції як кон'юнктивіт. При цьому спостерігається біль в очах, опухлість, сльозливість.

3. Перевтома

Почервоніння очей найчастіше виникає через перевтому. Не варто затягувати з візитом лікаря, адже така ситуація може призвести до зниження рівня зору.

Почервоніння очей після сну
Почервоніння очей після сну

4. Травми і крововиливи

Капіляри очей можуть пошкодитися від травм. Якщо ж око червоне без причини – варто звернутися до лікаря. Якщо у вас слабкі судини, то необхідно дотримуватися режиму дня, а в процесі роботи робити регулярні перерви і виконувати зорову гімнастику.

До слова, ожиріння може спричинити серцево-судинні захворювання, діабет 2 типу та навіть деякі види онкозахворювань. Це захворювання може подолати один продукт.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділіЗдоров'я.