Ментолові цигарки легше куряться, тому бажання покурити ще одну виникає частіше. Ментол має охолоджуючий та знеболювальний ефект, завдяки чому кашель відбувається рідше, а горло пересихає менше ніж у тих, хто курить звичайні сигарети.

Читайте також: Відмова від куріння: як зміниться організм

В цьому і полягає перша небезпека ментолових цигарок, адже люди можуть глибше вдихати дим і довше затримувати його у легенях, тим самим ще сильніше подразнюючи дихальні шляхи.

Важливо: утримування диму будь-якої сигарети в легенях може спричинити рак або серцево-судинні захворювання.

Також ментол знижує різкість сигаретного диму, що однозначно приваблює молодших курців. Варто зауважити, що у курців ментолових сигарет спостерігається значно вищий рівень залежності від нікотину, ніж у звичайних курців.

Річ у тім, що ментол гальмує розчеплення нікотину, що призводить до підвищення його рівня в крові, а також котиніну та діоксиду вуглецю.

Що ще варто знати про ментолові сигарети

  • Ментол приховує сигаретний дим та робить куріння приємнішим, через що людині стає значно важче кинути курити.
  • Молоді люди, які вживають ментолові сигарети, на 80% частіше стають довічними курцями, ніж ті, хто вживає звичайні сигарети.
  • Багато людей вважають, що ментолові сигарети впливають на потенцію. Тут потрібно зазначити, що абсолютно всі сигарети впливають на репродуктивність та чоловічу потенцію.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.