Користь рольових ігор

Рольові ігри корисні для сексуального життя. По-перше, атмосфера під час гри допомагає сконцентруватися на партнері та самому процесі. Коли люди починають розігрувати уявну ситуацію, вони більше залучаються до процесу.

Також на тему Який секс кращий: спонтанний чи запланований

По-друге, рольові ігри допомагають зробити прелюдію довшою. Замість того, щоб просто роздягнутися, партнери фліртують, вигадують діалоги, грають і пестять один одного. Це допомагає збудитись.

Завдяки рольовим іграм можна подолати сексуальні заборони. Яким би прекрасним не був звичний секс, рольові ігри це щось нове і незвичайне. Своєрідна пригода, яку ви проживаєте разом із партнером.

Рольові ігри допомагають більше зблизитися з партнером. Ігри передбачають обговорення фантазій та невелику підготовку. Ніщо так не зближує, як старі добрі відверті розмови. Плюс в іграх люди розкриваються в новій для себе та партнері ролі, що може приємно здивувати.

Можливі сценарії

Сценарій може бути будь-яким: від простого, де панує імпровізація, до детального та ретельно продуманого, включаючи костюми, репліки та сюжет. Рольова гра може втілити фантазію, засновану на будь-якій соціальній ролі, і може включати будь-який вид сексуального фетиша. Загалом, все залежить від вашої уяви та бажання.

Найпростіші та найпопулярніші сценарії включають різні професії, наприклад лікар і пацієнт, сантехнік та домогосподарка, фотограф та модель. Натхнення для сюжетів можна брати з улюблених книг, ігор, фільмів чи серіалів.

Брати участь у рольових іграх можна навіть на відстані, наприклад по телефону, або розігрувати бажаний сюжет у листуванні. Для декого такий спосіб спробувати рольових ігор може бути більш комфортним.