Про це він написав у своєму Instagram.

Читайте також: Як правильно одягати дитину восени: поради лікаря

Як зауважив фахівець, фізіологічні основи здоров'я не залежать від віку.

"З дорослими ситуація навіть є простішою, оскільки дорослу людину легше, наприклад, змусити випити належну кількість рідини та їй легше промити ніс – завжди є надія, що доросла людина не буде тікати, побачивши флакон-пшикалку. Звісно, що дорослій людині буде приємно спати у прохолодній, чистій, вологій кімнаті,
– переконує лікар Комаровський.

Водночас він підкреслює, що дорослій людині заважають лінь і звички.

"Так що, цілком можливо, що у дорослих дійсно все складніше, але складніше не з медичних, фізіологічних позицій, а з точки зору звичного укладу життя, який дуже не хочеться змінювати", – підсумував медик.

До слова, виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, за яких умов можна заразитися грипом, після того, як Вам зробили вакцину. Також вона оприлюднила протипоказання до вакцинації, зокрема й проти грипу. Так, одним із пунктів є вік – за словами Супрун, зазвичай вакцини проти грипу протипоказано для дітей молодших за 6 місяців.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.