Юний Богдан не зміг пояснити, як він проковтнув небезпечну знахідку. Його батьки перелякалися та відвезли сина до лікарні.

Читайте також В Києві врятували хлопчика, який проковтнув 20 магнітів

Що зробили лікарі

Медики провели рентгенографію та визначили місцеперебування кулі у тілі задля уникнення ускладнень. На щастя, втручанню ніщо не заважало, тому команда лікарів вилучила предмет. Лікар-ендоскопіст Олександра Домнік отримала перший досвід видалення боєприпасу з ШКТ.

Такий вигляд мала ця куля / Фото Київської обласної дитячої лікарні

Коли Богдан прокинувся після наркозу у палаті, то почав переглядати вміст маминої сумки. Лікарі пожартували, що патронів немає, а також сказали хлопчику, що він тепер на дієті. Куля відтепер перебуватиме у лікарняній колекції видалених сторонніх тіл. Медики закликали батьків проводити зі своїми дітьми роз'яснювальні бесіди, щоб такі інциденти не повторювалися.

Схожі випадки в Україні

  • Раніше у Дніпрі підліток випадково проковтнув шматок розпилювача, коли лікував горло. У медзакладі лікарі під анестезією витягнули сторонній предмет з дванадцятипалої кишки.
  • Нагадаємо, що в одній зі шкіл Чорноморська, що на Одещині, школярка проковтнула 4 магніти, які застрягли в шлунку і почали склеювати внутрішні органи. Хірурги провели складну операцію та дивом врятували дівчинку.