Перелік продуктів, який точно дасть вам сили та енергію.

Бурий рис

Бурий рис має велику кількість магнію, який допомагає повернути організму енергію та бадьорість. Вживайте його як гарнір на обід або вечерю.

Шпинат

Шпинат є відмінним джерелом заліза, який бере активну участь в енергетичному обміні організму. А для того, щоб шпинат краще засвоювався, не забудьте приправити його лимонним соком.

Морська риба

Морська риба багата на Омегу-3 (полінасичені жирні кислоти), яка покращує настрій, зміцнює імунітет та підтримує бадьорість.

Яйця

Людський організм зазвичай засвоює 98% амінокислот, які містяться в білку яєць. Тому амінокислоти є дуже важливими для регенераційних процесів в м'язах.

Банани

Як не дивно, банани – це один з найкращих способі повернути бадьорість організму. Банани багаті на пектин, бета-каротин, вітаміни, магній, кальцій, залізо, натрій, фосфор, фруктозу та клітковину.

А якщо ви переживаєте за зайві калорії, краще їжте банани в першій половині дня.

Мед

Мед є також чудовим помічником у боротьбі з весняною втомою. В ньому міститься безліч вітамінів, в також магній, калій, мідь. Навіть декілька ложок меду в день здатні замінити хімічний енергетик.

Йогурт

Кальцій і магній, які містяться в йогуртах, сприяють швидкому відновленню організму. Крім того, в йогурті є вітаміни В2 і В12, які сприють ефективній роботі мозку.

Апельсини

Вітамін С, калій і фолієва кислота, які містяться в апельсинах, також допоможуть відновити бадьорість і енергію. Головне, їжте апельсини цілими, не видавлюючи з них самий сік.

Читайте також: 7 продуктів, які зарядять вас енергією на весь день