Гаджети в ліжку

Беручи з собою в ліжко ноутбук чи смартфон, ваша увага буде прикута до екрану, а не до партнера. А соцмережі взагалі є антизбуджувачем, адже нескінченна стрічка може затягнути вас аж до ранку, пише портал про здоров’я. Тому краще завершити всі свої справи, а в ліжко лягати без зайвих предметів.

Переїдання

Важка їжа на ніч робить людину незграбною і відбиває всяке бажання займатися сексом. Тому краще перекусити вже після сексу, аніж перед ним.

Алкоголь

Алкоголь сприяє зближенню, але тільки в помірній кількості. Якщо випити стільки, що буде двоїться в очах, то хорошого сексу точно не буде. Алкоголь, як анестезія, знижує чутливість, що не може не вплинути на якість сексу.

Тварини в ліжку

Часто тварини можуть завадити у найнепідходящий момент. Тому щоб уникнути такого, краще залишити вашого кота чи собаку на коврику.

Затишна піжама

Тепла нижня білизна, залатана нічна сорочка аж ніяк не викликатимуть у вашого партнера збудження. Тому в ліжку варто бути бажаною жінкою, а не домогосподаркою.

Звичка

Звичні пози вбивають бажання. Тому у ліжку не варто зупинять, а потрібно експериментувати. І не забувати час від часу цікавитись у вашого партнера про його бажання.

Заняття спортом

Біль, втома, розбитість – все це не сприяє "спекотній" ночі. Краще займатись спортом зранку, а ввечері виконувати легкі вправи.

Відсутність планування

Очікування сексу, підготовка до нього, розмови про час і місце – все це діє як збудник. Проте спонтанний секс приносить теж неменше задоволення.

Читайте також: Відверто про секс. Зірки поділилися своїми секретами у ліжку