Якщо рольові ігри – вже нудно, або ви зрозуміли, що акторська майстерність і розігрування різних сюжетів вдома – зовсім не ваше, не впадайте у відчай, є й інші способи покращити секс, розповіла сексолог Галина Іванова.

Читайте також: Що робити, якщо набрид секс з партнером

Як розпалити пристрасть в стосунках

1. Фантазії. Обговорюйте фантазії, розкажіть партнеру\партнерці свою і послухайте його\її. Не соромтесь, у всіх людей є бажання, про які незручно говорити.

2. Навчання. Сходіть на навчальні курси з техніки оральних ласк, наприклад, або мануальних. Ви навіть не уявляєте, скільки всього ви ще не вмієте.

3. Забави. Спробувати мити один одного. Завдання на вечір: помити партнера\партнерку в душі, але не торкатися руками. Він, звичайно ж, може помити й вас, але теж без рук.

4. Зміна обстановки. Зніміть номер прямо у своєму місті на добу в готелі. Вийде міні-відпустка, відмінна зміна атмосфери. Хоча з міста ви навіть і не виїжджали.

5. Почитайте еротичні розповіді один одному. Наприклад, знайшли якусь розповідь, яка вас збуджує, почитайте партнеру\партнерці, потім нехай він що-небудь зачитає вам.

6. Спробуйте секс у незвичних місцях. Але без фанатизму, секс в громадських місцях карається законом.

7. Читання книг. Не Війну і Мир, звичайно ж, читання Камасутри разом, цілком може розпалити пристрасть і внести розмаїття. Подивіться, погортайте разом, виберіть, що хочете спробувати.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.