Про це пишуть The Huffington Post.

Доктор клінічної медицини Альберт Енн з NYU Langone Health розповів, які зміни відбуваються у вашому організмі, коли на вулиці температура повітря починає знижуватись.

Читайте також: Якою буде зима в Україні – прогноз метеоролога

Ви спалюєте більше калорій

Існуєте таке поняття як "базальний обмін речовин" – це те число, скільки калорій ви спалюєте просто для існування, не роблячи ніякої надлишкової активності. Саме такий обмін трішки збільшується при більш холодних температурах.

А все тому, що вашому тілу доводиться активніше працювати, щоб залишатися теплим. Але як зазначає Енн, не варто розраховувати, що таким чином можна схуднути.

Читайте також: Як доглядати за волоссям взимку: поради, які вам знадобляться

Ваші кінцівки стають тоншими і мерзнуть

Якщо влітку ваші кінцівки мають схильність до набряків, то взимку навпаки – ваші руки стають тоншими. За словами експерта, холодна погода, як правило, стискає кровоносні судини, щоб зберігати тепло і підтримувати температуру тіла. Внаслідок чого відбувається менший прилив крові до кінцівок і вони можуть мерзнути.

Ваш зір може постраждати

На жаль, надмірно низькі температури, холодний вітер та сніг можуть впливати на нашу здатність бачити. Науковці впевнені, що сонце, що відбивається від снігу, може спричинити пошкодження рогівки або навіть її спалення. Не забувайте носити сонцезахисні окуляри навіть під час заметілей та прояснень.

Ваше обличчя стає червоним

Це не є новиною, але коли ваш ніс та щоки червоніють на холоді, то в цей час кров переорієнтовується на більш важливі сфери, наприклад на серце або легені. Коли ж ви нагріваєтеся, кров повертається до звичайних місць.

Читайте також: 10 перевірених способів врятувати обвітрену шкіру

Ви можете мати більший ризик серцевого нападу

Така ознака здебільшого стосується літніх людей та тих, хто страждає на серцево-судинні захворювання. За словами Альберта Енна, коли тіло намагається зберегти тепло, збільшується тиск на серце. В цей час воно повинне працювати активніше, щоб розігнати кров до кінцівок. Це також може призвести до незначного підвищення артеріального тиску.

Ви можете відчути зміни настрою, або ж депресію

Просте падіння настрою відбувається через відсутність вітаміну D, однак бувають і значно серйозніші випадки – сезонний афективний розлад та депресія. В такому випадку Енн рекомендує виконувати взимку багато фізичних вправ та проводити на сонці під час прогулянок якомога більше часу.