Проте при неправильному вживанні чи поєднанні з іншими вони можуть призвести до летальних наслідків, пише MedOboz.

Читайте також: Топ-5 шкідливих продуктів, від яких потрібно відмовитися назавжди

Тунець

Через надмірне споживання сирого тунця в організмі може збільшитися рівень ртуті. Довгострокове отруєння ртуттю може погіршити процес навчання та впливати на функцію пам’яті. У деяких випадках у людини можуть бути проблеми з нирками, а також це може призвести до летальних наслідків.


5 звичайних продуктів, які можуть нашкодити організму

Капуста

Погано на організм впливає поєднання брюссельської капусти з антикоагулянтами (речовини, що перешкоджають зсіданню крові або уповільнюють його). Таке поєднання може спричинити критичний стан.

Вода

Дієтологи та лікарі закликають пити 2-2,5 літра води на день. Проте якщо рідини занадто багато, то виникає водна інтоксикація. А це може спричинити розбавлення необхідної концентрації натрію в крові. Створюючи дисбаланс електроліту.

Морква

Надмірне споживання моркви може призвести до каротинемії – захворювання, при якому в оргазмі надлишок каротиноїдів.

Арахіс і арахісове масло

Серед алергій найбільш поширена алергія на арахіс. Найважча реакція – анафілаксія. Це стан, який може призвести до звуження дихальних шляхів, шоку і навіть втрати свідомості.


Серед алергій найбільш поширена алергія на арахіс

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.