Дерматолог і б'юті-експерт компанії L'oréal Paris Жервез Герстнер розповіла про поширені помилки у догляді за шкірою взимку, пише AOL.

Помилка 1

Більшсть людей цілий рік дотримуються певної системи догляду за шкірою. Насправді зміна температури і тиску повітря вимагають змін у процедурі очищення обличчя.

В даному випадку, дерматолог радить придбати більш м'який засіб для вмивання, бажано на кремовій основі, щоб навмисне не пересушувати шкіру.

Помилка 2

Більшість людей надають перевагу дуже гарячому душу взимку. Але висока температури води змиває природний жир зі шкіри, який утримує вологу.

Дерматолог рекомендує приймати теплий душ не більше десяти хвилин. Після чого слід зволожити обличчя і тіло.

Помилка 3

Однією з поширених помилкою є нанесення вазеліну на потріскані губи або шкіру.

За словами б'юті-експерта, такий метод дає лише короткочасне відчуття зволоження. Крім того, вазелін навпаки буде витягувати більше вологи. Якщо на губах з'явилися тріщини, дерматолог радить використовувати спеціальні зволожуючі засоби.

Помилка 4

Мало хто знає, але регулярне вживання кави або кофеїновмісних напоїв можуть негативно впливати на стан шкіри і сприяти сухості. За словами дерматолога, в такому випадку секрет простий: слід замінити каву на більш корисні напої.

Помилка 5

Відпочинок на гірськолижних курортах – одна з улюблених зимових розваг багатьох людей. І практично всі вони допускають однакову помилку – не користуються сонцезахисним кремом.

Як пояснює б'юті-експерт, незважаючи на те, що в зимовий час сонце не таке активне, це не означає, що воно не може нашкодити шкірі. Тому, катаючись на лижах, слід обов'язково захищати обличчя від впливу ультрафіолету.

Читайте також: Як зробити прокидання приємним: кілька простих порад (Інфографіка)