Ревматичний артрит може суттєво вплинути на наше повсякденне життя. В залежності від ваших симптомів та їх тяжкості, вам може знадобитися довготривале лікування. Видання medicalnewstoday пропонує 5 найкращих мобільних додатків, які допоможуть особам, що страждають на ревматичний артрит.

Читайте також: Найкращі мобільні додатки, які здатні покращити ваше здоров'я

PainScale

PainScale – це щоденник, який допоможе вам керувати хронічними болями через відстеження вашого стану. Також він містить корисну інформацію з найпопулярніших медичних джерел.

Громадські організації діляться досвідом лікування, щоб ви могли виявити корисну для вас інформацію. Пошукова бібліотека інформації, статей та відео зможе допомогти вам знайти спосіб, як полегшити біль.

В результаті ви можете відслідковувати інтенсивність, симптоми, лікування, настрій, активність і сон та отримувати підсумковий звіт, щоб поліпшити спілкування з вашим лікарем.

Pain Relief Hypnosis

Pain Relief Hypnosis допомагає дізнатися, як правильно відпочивати та зменшити біль. Впродовж 3 тижнів, прослуховуючи 30-хвилинні аудіозаписи один раз на день, ви зможете позбутися болю, адже програма знімає біль, перелаштовуючи ваше тіло через підсвідомість.

Розробники програми стверджують, що це нормально, коли тіло зазнає болю, щоб сигналізувати про певні проблеми. Однак, якщо біль триває занадто довго, як при хронічній болі, пов'язаній з ревматоїдним артритом, то тіло звикає до болю і постійно завдає вам незручності. Додаток у вигляді гіпнозу має на меті навчити ваше тіло менш болісно реагувати на хронічні болі.

Сертифікована програма забезпечить вам аудіогіпноз за допомогою звуків природи та спокійної музики для розслаблення.

Читайте також: Найкращі додатки для 7-хвилинних тренувань, які замінять заняття в залі

CareZone

CareZone – це програма, яка полегшить вам та вашим родинам доступ до ліків. В додатку ви зможете створити список ліків, сфотографувавши рецепти ліків. Додаток автоматично додає імена, дозування та іншу інформацію без необхідності вводити кожну з них у базу даних.

В програмі також ви можете вказувати, коли приймали ліки та встановити нагадування, коли вам їх слід купити.

Sworkit

Фізична активність допомагає зменшити симптоми ревматичногоного артриту. Дослідження показують, що 2 з 5 дорослих, які мають цей діагноз, не дбають про активний спосіб життя.

Коли у вас хронічні болі і ви втомлені, то звісно, що ви не хочете тренуватися. Проте, рух може зменшити біль і підвищити гнучкість. Підтримання здорової ваги з фізичними вправами та здоровою дієтою також збільшує ваші шанси на досягнення стійкої ремісії.

Програма Sworkit допоможе вам налаштувати програму тренувань відповідно до ваших особистих даних.

Sleep Better

Низька якість сну пов'язана з більшою гостротою болі, більшою кількістю симптомів депресії, підвищеною втомою та інвалідністю у людей з ревматоїдним артритом. Сприяння поліпшенню якості сну може допомогти зменшити ці симптоми.

Sleep Better – це програма для сну, спрямована на те, щоб допомогти вам вдосконалити свій сон. Програма містить "Розумний будильник", який допоможе вам прокинутися.

Завдяки програмі ви зможете відстежувати ефективність сну, цикли та тривалість, а також рівень стресу, тренування, споживання кофеїну та алкоголю, щоб визначити, чи впливає будь-який з цих чинників на ваш сон.