Про це пише портал "Наша Мама".

Читайте також: Комаровський розповів, коли потрібно одягати дитині шапку

1. Фізичний та розумовий розвиток

Існують дослідження, які підтверджують, що тактильний контракт сприяє кращому розвитку малюка. Під час обіймів виробляється гормон окситоцин, що відповідає за почуття любові та прихильності.

Фізичний та розумовий розвиток
Фізичний та розумовий розвиток

2. Перешкоджають зміні ДНК

Вчені з Австралії встановили, що ДНК (дезоксирибонуклеїнова кислота) дитини може змінюватися в залежності від того, як і як часто до неї торкаються батьки або інші важливі для неї люди. А зміна ДНК сповільнювала розвиток дітей, у них були затримки росту, мовлення.

3. Стійкість до стресів

Якщо з самого дитинства дитину огортають ласкою та любов’ю, у неї формується стійкість до стресів. Через обійми вона набуде уміння правильно реагувати на конкретну ситуацію, не піддаватися занепокоєнню та тверезо мислити.

4. Нормалізація температури малюка

У новонароджених ще недостатньо розвинений процес терморегуляції, тому тіло не може впоратися зі спекою. Педіатри зазначають, що обійми мами здатні нормалізувати температуру тіла малюка.

Нормалізація температури малюка
Нормалізація температури малюка

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.