Психолог Діна Васильченко назвала основні причини, через які жінки не спішать виходити заміж, пише ТСН.

Читайте також: Які ознаки вказують на те, що у вас здорові стосунки

1. Матеріальне забезпечення жінки

У цьому випадку жінка, яка може сама себе забезпечувати, не потребує допомоги чоловіка. Для інтимних стосунків, за словами психолога, жінки заводять собі коханців.


4 причин, через які жінки не хочуть заміж

2. Поганий приклад батьківської сім’ї

Це одна з найбільш поширених причин. Жінка не хоче виходити заміж через те, що була свідком поганого ставлення батька до матері. У неї формується негативний стереотип сімейного життя. У жінки виникає стереотип, що така модель сім’ї чекає на неї.

3. Невдалий власний досвід сімейного життя

У жінки виникають сумніви щодо того, що щось в іншому шлюбі може змінитися. Вона переконана, що чоловік повинен зробити її щасливою і все залежить від нього. Проте їй потрібно взяти відповідальність на себе і свою долю.


Чому жінки не хочуть заміж

4. Вдалий досвід сім’ї

У цьому випадку жінка завжди буде порівнювати свого колишнього чоловіка, з яким довелося розлучитися через несподівані причини, із теперішніми. На початку така поведінка є нормальною, але потім це може зашкодити стосункам.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.