У тренді – природність, і у своєму майк-апі варто використовувати лише декілька "інстурментів". Рум’яна можуть стати одними з них.

Читайте також: Як визначити свою форму обличчя і для чого це потрібно

Світла шкіра

Якщо у вас світла шкіра, зверніть увагу на світло-рожеві, персикові і світло-лілові відтінки. Також старайтесь при цьому вибирати кремові текстури рум'ян, щоб паралельно з кольоровим акцентом створити ефект сяйва.

Для того, щоб досягнути ідеального поєднання кольорів на вашому обличчі, ваш рожевий відтінок рум'ян повинен збігатися з кольором внутрішньої поверхні губ, а ось світло-ліловий використовувати варто лише в вечірньому макіяжі.

Оливкова шкіра

Для власниць шкіри оливкового відтінку найбільше підійдуть середні рожеві тони, бронзові відтінки, а також оранжево-персикові. Власне тому вам найкраще підійдуть рум'яна теплих тонів.

А якщо ви ще й плануєте прибрати декілька зайвих років на вашому обличчі, то взимку вам ідеально підійдуть рожеві рум’яна, оранжево-персикові – влітку, а бронзові – в інші сезони.

Читайте також: 8 помилок у щоденному макіяжі

Смаглява шкіра

Якщо у вас смаглява шкіра, не бійтеся глибоких відтінків червоного і цегляного, а також звертайте увагу на темно-сливові, мандаринові і оранжеві відтінки.

Якщо ви хочете виділити очі яскравим "мейком" або ж застосувати ягідну помаду, то вам ідеально підійдуть темно-сливові відтінки рум’ян.