"Йод" підготував матеріал про найнезвичніші методи розставання із палінням, про які розповіли користувачі мережі.
Закопати пачку
Пет Оуенс вирішив зарити пачку сигарет в горщик для квітів. Кожен раз, коли він збирався попалити, йому доводилося розкопувати і закопувати її знову. Йому швидко це набридло.
Безкоштовна вечеря
Ерік Кацман посперечався з товаришем про те, що витримає місяць без сигарет. Якщо він переможе, то отримає вечерю у шикарному стейк-хаусі. В результаті Кацману так сподобалося не палити, що він зміг кинути назавжди.
Пристойна сума
Двоє американців просто посперечалися один з одним на 1000 доларів. Для обох це виявилося досить великою сумою, і платити штраф ніхто з них не хотів. Потім життя без сигарет просто увійшло в звичку.
Материнська любов
Сенді Седберрі залишила шкідливу звичку заради сина. Коли вона дізналась, що він теж почав палити, то вирішила, що повинна подати хороший приклад. "Мені не потрібні були ні пластирі, ні гіпноз, ні уколи. Просто я хотіла бути впевненою, що мій син не буде палити", — розповіла вона.
Вітаміни і мантри
Сьюзан Бреннон подолала тютюнову залежність за допомогою вітамінних крапель і постійного повторення мантри "Жодної затяжки!". Вітамін C допомагав її організму перенести відмову від нікотину, а гучне виспівування мантри утримувало в критичні моменти.
Лотерея
Ліз Рубін вирішила купувати щодня один лотерейний квиток замість сигарет. З того часу пройшло вже 25 років, мільйон вона не виграла, але життя собі продовжила.
Біг замість сигарет
Рів Макнамара позбувся від нікотинової залежності і придбав іншу. Одного разу його запитали, скільки він зможе пробігти, і він відповів, що зупиниться, коли захоче палити. Він почав займатися і спочатку зривався майже відразу, проте сьогодні Рів пробігає до 44 миль в день, а сигарета на фініші йому вже не потрібна.
Самогіпноз
Психолог Шейла Сідней Бендер хотіла допомогти своїй подрузі перемогти нікотинову залежність за допомогою гіпнозу, а в результаті під час сеансу – загіпнотизувала себе. Через певний час, вона усвідомила, що просто не згадує про сигарети. Цікаво те, що її подруга під гіпноз не піддалася і продовжила палити.
Читайте також: Як цигарка стає небезпечною для життя у бойових умовах
Раз на тиждень
Кевін Джерард Кілпатрик просто домовився з самим собою, що дозволить викурювати собі всього одну сигарету на тиждень. Мало-помалу він відмовився від куріння зовсім.
Одна затяжка
Бабуся Джессіки Уорд дуже хитро надурила саму себе. Одного разу вона викинула всі сигарети з пачки, крім однієї, і залишила її на кухонному столі. Коли їй хотілося палити, вона підпалювала сигарету, робила всього одну затяжку, гасила і клала назад. З часом недопалок став виглядати настільки відштовхуюче, що у неї зовсім пропало бажання палити.
Гучна заява
Рене Купер зізналася, що кинула палити після того, як просто голосно і впевнено заявила своєму лікареві про своє бажання зав'язати. На прийомі вона проскандувала переможне: "Я палила 28 років по пачці на день! Це безумство треба зупинити!".
Відбілювання
Нінель розповіла, що припинила палити після болючої процедури відбілювання зубів. Вона не хотіла знову випробувати сильний біль в стоматологічному кріслі.
Заради іншого
Любов зізналася, що зустріла людину, заради якої одразу відмовилася від згубної звички.
Жуйка в пачці
Росіянин купував пачку цигарок і клав в неї жуйки. Кожен раз, коли хотілося палити, він діставав з пачки гумку і жував її. Шкідливу звичку вдалося побороти.
Місяць на безлюдному острові
Відомий випадок, коли для того, щоб кинути паління, шотландець провів на самоті місяць на безлюдному острові. При ньому був мінімальний набір для виживання, і сигарети в нього, звичайно, не входили.
Надбавка до зарплати
Німцеві вдалося позбутися шкідливої звички, влаштувавшись на роботу з особливими умовами – компанія виплачувала прибавку співробітникам, які не палять. Бонуси він витрачав на відвідування спортивного залу.
Гасіть світло
Існують випадки, коли люди припинили палити, коли робили це у темряві, процес просто не приносив задоволення. Психологи відзначають, що вся справа у важливості візуальної складової паління – в темряві не видно ні сигарети, ні диму.
Уважний читач напевно звернув увагу на те, що майже всі описані випадки – це історії самопереконання і прояви сили волі, а винайдені "методи" грали в них другорядну роль і служили швидше страховкою. Це знову підтверджує висновок про те, що головне в цій справі – висока мотивація.