Зоряна Скалецька записала два ролики та опублікувала їх на своїй сторінці в фейсбуці. У першому відео міністерка охорони здоров'я повідомила, що виконувала свої обов'язки у телефонному режимі.

Читайте також: Скалецька під час карантину керуватиме МОЗ по скайпу

"Перший день пройшов переважно у телефоні, у вирішенні більшості питань, що пов'язані з організацією роботи екіпажу літака і перевіркою готовності закладів охорони здоров'я Полтави приймати у разі необхідності осіб в інфекційні бокси. Досить інтенсивний день, але управління більшості питань відбувалося у телефоні", – сказала вона.

На другому відео Скалецька показала свою кімнату у медичному центрі "Нові Санжари".

"А це моя кімната і мої коробки з документами", – додала у підписі голова МОЗ.

Додамо, що вчора, 20 лютого, Зоряна Скалецька заявила про свій намір бути разом з евакуйованими з Уханя українцями та іноземцями під час 14-денної обсервації.

Сутички у Нових Санжарах: основне

  • Жителі селища Нові Санжари 19 лютого влаштували масові протести й виступали проти розміщення у їх медцентрі евакуйованих з китайського Уханя людей.
  • Вранці 20 лютого до селища з'їхалася поліція та Національна гвардія України, привезли військову техніку, зокрема бронеавтомобілі.
  • Протягом четверга місцеві жителі перекривали дороги, палили шини, та навіть влаштували сутички з правоохоронцями. Коли поліцейським надвечір 20 лютого вдалося відтіснити людей і зробити коридор для 7 автобусів з евакуйованими, місцеві почали кидати камінням в транспорт і кричати "Ганьба". Евакуйовані українці у відповідь показували сердечка.
  • Внаслідок сутичок постраждали 9 правоохоронців та 1 цивільна особа. Їм надають допомогу медики.
  • Національна поліція розпочала два кримінальні провадження за фактом масових заворушень у селищі Нові Санжари.
  • Зауважимо, літак SkyUp з евакуйованими з Китаю українцями та громадянами інших країн прибув в Україну вранці 20 лютого. У жодного евакуйованого немає жодних симптомів коронавірусу чи іншої застуди.
  • На карантині у Нових Санжарах перебуватимуть 45 евакуйованих українців, 27 іноземців і персонал, який обслуговував людей на літаку.

Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.