Про це заявив Керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт в інтерв’ю Суспільному. За його словами, у найближчі місяці число нових хворих щодня буде перевищувати 5000.

Читайте також В Україні виявили 4 069 хворих на COVID-19 за добу: статистика

Найближчими місяцями ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5 тисяч, і може складати від 7 до 9 тисяч випадків на день. В цьому ж контексті ми також спостерігаємо все більше випадків у Європі,
– сказав керівник офісу ВООЗ в Україні.

Він додав, що в Україні досі спостерігається передача вірусу в громадах.

"Ми не звузили передачу до кластерного поширення (через соціальні зв’язки: сім'я, клас в школі, працівники в офісі, – ред.), до якого йде багато країн Європи. З наших досліджень ми знаємо, що лише кожна четверта особа регулярно миє руки. Також бачимо, що кожна третя особа не дотримується фізичної дистанції, коли відвідує різні заходи", – додав Ярно Хабіхт.

Він наголосив, що якщо в грудні фіксуватимуть понад 9 тисяч випадків за день, то він буде стурбований більше.

Від початку пандемії в Україні зареєстрували 213 028 хворих на коронавірус, 4 193 з яких померли. Натомість одужали 94 443 пацієнти. Станом на сьогодні від COVID-19 продовжують лікуватись 114 392 громадяни. За минулу добу в країні підтвердили рекордну кількість заражених – 4069.


Більшість українців не вважають коронавірус загрозою / Інфографіка 24 каналу