Про це в коментарі 24 каналу розповіла донька померлого. За її словами, тіло витягнули просто в коридор з палати, де лежав її батько, і сказали "забирайте".

Читайте також: На Тернопільщині підтвердили 24 випадки COVID-19

Рідні забирали тіло батька наражаючи себе на небезпеку. Адже у них були лише маски та рукавички. Допомогти їм персонал лікарні відмовився, бо не хотів наражати себе на небезпеку.

Ми вже труну самі забирали. Труну підняти в бус не могли. Вона важка, а ніхто не реагував,
– сказала донька.

А далі домовину не могли в бус засунути. Тоді вже дзвонила до головного лікаря, а він порадив просити людей. Але всі втікали. Лише через 2 години вийшов лікар у захисному костюмі і допоміг домовину поставити в машину.

Коли тіло померлого відвезли в його рідне село – ритуальні служби відмовились допомагати із похованням. Копали могилу зять померлого, сільський голова і очільник монастириської громади. Хоча напередодні, обласна влада заявляла, що похованням займатимуться відповідні органи.

Зверніть увагу З космосу помітили масові поховання померлих від коронавірусу в Ірані

Чиновники заявили, що в державі немає інструкції хто і як має проводити поховання людей, які померли від COVID-19.

"Ми звернулися офіційно до Міністерства охорони здоров'я, щодо поховання в таких випадках. На останній нараді нам повідомляли, що така інструкція розробляється. І як вийде, то ми зразу ж її оприлюднимо. У цьому випадку робилися заходи без будь-яких нормативних актів", – пояснив він.

Що відомо про смерть чоловіка? 17 березня чоловік погано себе почував і звернувся в поліклініку, зробив флюорографію, і лікар виписав йому антибіотик. На наступний день температура піднялася до 40 градусів, почалася нудота, розлад шлунку, і чоловік знову звернувся до лікаря, який призначив інші медикаменти. 21 березня у хворого почалася задишка, його стан погіршився. 25 березня чоловік помер.

Коротко про коронавірус на Тернопільщині

  • Перший випадок інфікування коронавірусом у Тернопільській області зафіксували 20 березня. Захворів 57-річний священник.
  • Зараз він у важкому стані в реанімації. За даними МВС, після зараження до госпіталізації він устиг встановити контакти з щонайменше 500 людьми.
  • Станом на 27 березня у Тернопільській області вже 24 випадки зараження коронавірусом.
  • Крім того, коронавірус виявили в 9 медиків з Монастириського району.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.