"Я не знаю, хто таку інформацію поширив, але це – повна дезінформація. Ми переглянули всі відомості з інфекційних захворювань і заявляємо, що у нас немає такої ситуації. Бувають поодинокі захворювання кишковими інфекціями, пов'язані з перебуванням на різних пляжах. До речі, пляж "Омега" серед них не фігурує", — сказала вона.

Смаілова наголосила, що подала офіційний запит до інфекційної лікарні, скільки там перебуває хворих і з чим це пов'язано.

"І готую таку довідку. Незабаром ми оприлюднимо всі дані. Приводу для занепокоєння немає", — додала вона і наголосила, що проведені моніторингові дослідження води (бактеріологічні, санітарно-хімічні та токсикохімічної) не показали наявності інфекцій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на севастопольському пляжі "Омега" отруїлися 386 туристів, серед них, — 80 дітей. Через таку велику кількість постраждалих міська інфекційна лікарня більше не може приймати пацієнтів. Згодом інформацію підтвердив глава Севастопольської держадміністрації Володимир Яцуба.