Про це повідомляє ТСН.

Читайте також Коронавірус у Почаєві: надзвичайного стану не буде, COVID-19 – у головної лікарки медзакладу

Більшість хворих – це пацієнти-чоловіки, які лікуються у закладі. А жіноче відділення наразі закрили на ізоляцію.

У Почаївській психоневрологічній лікарні кількість інфікованих коронавірусом зросла до 36. Більшість – пацієнти-чоловіки, які лікуються у закладі. Занедужало майже усе відділення. А жіноче, де 33 пацієнтки і яке розміщене на іншому поверсі – наразі закрили на ізоляцію,
– йдеться у джерелі.

Відомо, що у лікарні на коронавірус захворіла головна лікарка, також інфекцію виявили у бухгалтерки та працівниці кухні.

Покидати місто дозволено лише медикам, працівникам соціальних служб та людям, які забезпечують населений пункт продовольством, ліками та спецтранспортом

Що відомо про ситуацію з коронавірусом у Почаєві

  • Про можливий спалах коронавірусу у Почаївській лаврі стало відомо наприкінці березня, коли молдовські паломники після відвідання лаври захворіли коронавірусною хворобою. Проте лавра це заперечувала.
  • Попри заборону влади, Лавра не зачинялась ні у Вербну неділю, ні на Великдень і приймала на служби сотні вірян.
  • Зараз відомо про майже десять хворих священнослужителів та членів їхніх родин, які мають стосунок до Почаївської лаври.
  • Керівництво лаври лише 21 квітня закрило святиню для відвідувачів після того, як влада району заблокувала все місто.
  • З 22 квітня влада району повністю заборонила в'їзд та виїзд мешканців міста Почаїв через спалах коронавірусу у містечку на 8 тисяч людей.
  • Голова Кременецької райради Володимир Стефанський попросив допомоги та фінансування у центральної влади та зауважив, що район не отримав нічого від держави. На таке звернення заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко зауважив, що так і буде продовжуватись, поки не будуть дотримуватись алгоритмів МОЗ. У Почаєві кажуть, що алгоритмів не порушували.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.