Міністерство охорони здоров'я Бразилії підтвердило, що їх громадянка – 13-річна дівчина захворіла на коронавірус, але у неї не було жодних симптомів хвороби, повідомив телеканал Globo.

Читайте також: На Дніпропетровщині госпіталізували сім'ю з 6 людей: підозра на коронавірус

У дівчинки відсутні будь-які симптоми захворювання. Рішення провести тест на коронавірус було пов'язано з її поїздкою в одну з країн, де ризики зараження високі. Дівчина подорожувала в Італії і Португалії.

Спочатку через відсутність симптомів Міністерство охорони здоров’я Бразилії навіть відмовилося включити пацієнтку в число людей, у яких підтверджено наявність коронавірусу.

Згідно з технічними критеріями, наявність вірусу було підтверджено, але у носія відсутні симптоми. Тому цей випадок не буде включено до числа офіційно підтверджених,
– йдеться у повідомленні.

Що треба знати про поширення коронавірусу

  • В Україні підтвердили перший випадок зараження коронавірусом. Занедужав чоловік, який подорожував по Італії із сім'єю. Наразі він у стабільному стані в інфекційній лікарні Чернівців.
  • Загалом у світі коронавірус зафіксували вже у 73 країнах. Відтак, кількість хворих становить понад 97 тисяч людей, померли від пневмонії та ускладнень, які викликає коронавірус Covid-2019 – понад 3 тисячі людей.
  • Хороша новина в том, що хворі піддаються лікуванню та мають шанс на одужання. Побороли коронавірус 50 тисяч людей по всьому світу.
  • Після Китаю та Південної Кореї найбільше випадків хвороби підтвердили в Італії. В країні хвороба забрала життя у понад сотні людей, а кількість випадків зараження перевищила 3 тисячі людей.
  • МЗС України радить утриматися від поїздок до країн, у яких зафіксували спалах коронавірусу.


Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.