Що відомо про масштабне дослідження коронавірусу

Метою дослідження є встановлення мутації коронавірусу на території країни. Про це сказала очільниця Національної довідкової лабораторії вірусології головного управління громадського здоров'я Гюлай Коруклуоглу, повідомляє Sondakika.

Важливо На норвезькому лайнері стався спалах коронавірусу: МЗС перевіряє, чи є там українці

Вона зазначила, що дослідження допоможе зрозуміти механізми мутації вірусу.

Важливо зрозуміти, чи схожий вірус березня на вірус в червні, чи зразок вірусу, надісланий з південного сходу країни у квітні, має подібні риси з тими, які були зібрані з Чорноморського регіону в тому ж місяці,
– пояснила вона.

Лабораторії продовжують надсилати зразки позитивних випадків COVID-19 до головної, на основі якої створено відповідну базу. Результати дослідження оголосять приблизно через місяць.

Актуально Найбільше з квітня: у Греції зафіксували "стрибок" захворюваності на COVID-19

Також науковиця переконана, що зниження рівня смертності в країні пов'язане зі зміною протоколів лікування на основі останніх наукових знань, але не через мутацію коронавірусу.

Коронавірус у Туреччині: статистика

  • За останню добу в Туреччині від COVID-19 померло 18 людей, одужали 978. Було зроблено понад 40,2 тисячі тестів, 987 з яких – позитивні.
  • За весь час пандемії було виявлено понад 232,8 тисячі випадків інфікування, з них 5 728 мали летальні наслідки, майже 216,5 тисяч інфікованих коронавірусом одужали.