Станом на 17 вересня у Білорусі від коронавірусу одужали 72 967 пацієнтів. Про це з посиланням на інформацію МОЗ передає видання Белсат у своєму телеграмі.

Раніше Лукашенко оголосив про перемогу Білорусі над коронавірусом

Загалом у країні провели 1 мільйон 686 тисяч 218 тестів.

Щодо летальних випадків, то їх за час пандемії зафіксували 771. У білоруському МОЗ переконують, окрім коронавірусу, ці люди мали ще низку хронічних захворювань.

Коронавірус у Білорусі: головне

Тривалий час у Білорусі не запроваджували карантинні обмеження, адже поки ще чинний президент Олександр Лукашенко не бачив серйозної загрози. Дійшло навіть до того, що підписали петицію, у якій закликали владу ввести карантин.

Раніше у ВООЗ наполягали на терміновому посиленні соціального дистанціювання в Білорусі. Адже темпи приросту нових випадків коронавірусу у країні були високими.

Що про це говорив Лукашенко

  • Президент Олександр Лукашенко ще в липні заявляв, що коронавірус у Білорусі подолано. На думку глави держави вже можна говорити про перемогу над недугою. Сам він заявляв, що теж перехворів інфекцією, але без важкого перебігу.
  • Раніше Лукашенко неодноразово з іронією відгукувався про пандемію COVID-19. Він розповідав, що подолати інфекцію можна горілкою та трактором, називав дурістю носіння дітьми масок у школах та заявив, що після проведення параду у Мінську 9 травня кількість хворих пневмонією зменшилася удвічі.
  • Після спалаху масштабних протестів у Білорусі через незадоволення результатами президентських виборів, добова кількість нових хворих збільшилась. Зокрема, зростання почали фіксувати з 19 серпня.

Цікаво Меншість українців вважають коронавірус загрозою: результати опитування