Прем'єр-міністр зазначив, що цю вакцину отримають насамперед персонал і мешканці будинків для літніх людей, а потім – рятувальники та прикордонники.

Читайте також В Україні розпочалася вакцинація препаратом Pfizer

Щеплення вакциною Pfizer розпочинається вже сьогодні в Київській області, а вже від завтра її використовуватимуть по всій Україні,
– повідомив глава уряду.

Він також наголосив, що паралельно вже триває щеплення вакциною CoronaVac, яка насамперед розподілена серед маломобільних груп населення, соціальних працівників, освітян, які беруть участь в організації ЗНО.

Сумісність COVID-паспортів з ЄС

За дорученням Дениса Шмигаля, віцепрем’єрка Ольга Стефанішина під час зустрічі з віцепрезиденткою Єврокомісії Вєрою Юровою домовилася про співпрацю над сумісністю українського та європейського Цифрового сертифіката про імунітет від COVID-19.

Глава уряду пояснив, що Цифровий сертифікат ЄС буде підтверджувати, що людина вакцинувалася від коронавірусу, одужала від нього, а також здала тести.

Pfizer в Україні: що відомо

  • Перша партія вакцини Pfizer-BioNTech у розмірі 117 тисяч доз прибула до України 16 квітня. Цю партію поставили безкоштовно у межах ініціативи COVAX.
  • Ліки у регіони доставили в спеціальних боксах, які підтримують температуру до мінус 80 градусів протягом 30 діб.
  • Першими щеплення отримають пацієнти психоневрологічного інтернату в Бородянці Київської області.


Порівняння вакцин проти COVID-19 / Джерело: ВООЗ / Інфографіка 24 каналу

До теми На Полтавщину прибула перша партія вакцини Pfizer, – глава ОДА