Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов розповів, вже у понеділок, 19 квітня, 132 людини Горбанівського геріатричного пансіонату отримають щеплення. Працюватимуть дві мобільні бригади, які пройшли відповідне навчання.

Читайте також В Україні розпочалася вакцинація препаратом Pfizer

Полтавщина отримала 1 170 доз вакцини Comirnaty виробництва компаній Pfizer-BioNTech. Вона містить у собі молекулу, яка вчить клітини виробляти коронавірусні білки, необхідні для формування імунної відповіді,
– сказав очільник ОДА.

Він зазначив, що першими цим препаратом вакцинуватимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей, далі – працівників ДСНС та прикордонників.

Олег Синєгубов також додав, що надалі вони замовлятимуть чергову партію у кілька тисяч доз.

На Полтавщину надійшла вакцина Sinovac

Цього тижня у Полтавську область надійшло 8 тисяч доз вакцини від компанії Sinovac, якою щеплюватимуть людей, що мають проблеми зі здоров'ям. Зокрема, не в змозі пересуватися самостійно і перебувають удома, а також соціальних працівників, які їх обслуговують.

Також нею вакцинують осіб, які забезпечують роботу ЗНО і контингент військових миротворців. Найближчим часом область знову отримає серію вакцини AstraZeneca – понад 13 тисяч доз.


Все, що треба знати про профілактику коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

До теми Коли всі охочі українці зможуть вакцинуватися від COVID-19: відповідь МОЗ