Так звані "жайворонки" мають в своєму розпорядженні набагато більше часу, ніж люди, які люблять поніжитися в ліжку довше.

HappyLife зібрав 6 причин, які переконають, що вставати рано необхідно кожній людині.

Сніданок

Хто з нас не чув, що сніданок пропускати не можна, адже це найважливіший прийом їжі за день? Але ми вибігаємо на роботу, ледве встигнувши випити кави, і повноцінно снідаємо хіба що у вихідні.

Читайте також: ТОП-5 легких в приготуванні і корисних сніданків

Дослідження довели, що від повноцінності сніданку залежить робота травної системи і здоров’я в цілому.

Кращий час для вибору мети

Деякі люди безцільно проживають своє життя, бо не знають, чого саме хочуть. А якщо і знають свою мету, то згадують про неї зрідка, похапцем, поміж щоденними справами.

Але якщо взяти собі за звичку нагадувати про мету свого життя щоранку, то вона весь день буде з вами, і ви будете чітко розуміти, для чого вчитеся новому, працюєте, вдосконалюєтеся.

Виділивши час на встановлення і нагадування про свою мету, не зайвим буде виділити час і на її досягнення. Ранок – чудовий період, щоб нагадати собі про досягнення, успіхи та способи досягнення цілей, це час, щоб похвалити себе.

Розминка

У більшості людей, які не займаються спортом, є популярна "відмазка" – немає часу. Коли ви прокинетеся о 6 ранку, то знайдеться час не тільки на домашні вправи, але й на повноцінний візит в спортзал.

Ранкова розминка сприяє виробленню енфорфінів – гормонів гарного настрою.

Розпорядок дня

Дайте собі час на складання правильного розпорядку дня. Чим він досконаліший, тим успішніше пройде, а ви станете більш продуктивним.

Коли ви з ранку вже нагадали собі про мету, буде простіше скласти такий розпорядок дня, який наблизить вас до її досягнення.

Беріть приклад з успішних людей

Джек Дорсі, засновник Твіттера, сказав в одному інтерв’ю, що прокидається о 5.30 щодня і проводить ранок, займаючись пробіжкою або медитацією. Тім Кук, нинішній глава Apple починає роботу вже о 4.30 ранку.

Будьте попереду всіх

Люди, які рано прокидаються, стають більш впевненими, їх часто відвідують нові ідеї і вони сповнені енергією. Поки інші ще сплять, ви вже втілюєте свої мрії в реальність.

Розібравшись з важливими справами якомога раніше, ви заряджаєте себе позитивом до кінця дня, знижуючи рівень стресу.

Читайте також: 9 порад для чудового ранку