Перші повідомленням про спробу суїциду теледіви з’явилися в одній із соцмереж. Зокрема. переконувалося, що зірка телебачення прийняла величезну кількість пігулок, але в останній момент схаменулася та викликала "швидку".

Читайте також: Російський бізнесмен, який незаконно збагатився, вчинив самогубство у Лондоні, – ЗМІ

Крім того, представилася вона не власним прізвищем, а Кісельовою. РосЗМІ, пояснюють такий крок бажанням уникнути непотрібного галасу.

У підсумку медики, що прибули за викликом, промили жінці шлунок та надали всю необхідну допомогу, але від госпіталізації вона відмовилася.

У Дани був сильний напад задухи – вже кілька місяців вона не може вилікувати кашель, змінила вже кілька антибіотиків. Їй пропонували лягти в лікарню, щоб нормально вилікуватися, але вона не хоче, все бігає своїми зйомками. Я думаю, що у неї це на нервовому грунті через суди з колишнім чоловіком. Але жодних антидепресантів вона не приймає, максимум просте заспокійливе,
– пояснила ситуацію її психолог Тетяна.


РосЗМІ переконують, що Борисова намагалася вкоротити собі віку

Згодом соцмережі поширили ще одну резонансу інформацію щодо Борисової – відповідно до їхніх дописів, виявилося, що вона є алко- та наркозалежною, а покінчити самогубством вирішила препаратами, що розглядаються як крайньо-важкі та мають безліч побічних ефектів.

Підкреслюється, що йдеться про психотропні ліки фінлепсин, який можуть призначити лише лікарі та який слід приймати строго під їхнім наглядом. Передозування ж легко призводить до летального результату, коми або тяжких проблем з внутрішніми органами.

"Дана Борисова серйозно стурбувала лікарів – тільки за ніч вони приїжджали до неї кілька разів, так як боялися можливих ускладнень після передозування", – зауважують російські ресурси.


За інформацією ЗМІ, Борисова приймала психотропні препарати

До слова, спробу суїциду могли спровокувати ті ж самі ліки. Так, в інструкції до фінлепсину вказується, що в деяких випадках лікування може спровокувати суїцидальні бажання.


Препарати, які приймала Борисова, могли підштовхунти її до суїциду

Згодом у своєму Instagram відреагувала на інцидент і сама Борисова.

Читайте також: Відомий телеведучий врятував дівчину від самогубства

"Викладаю довідки, які підтверджують, що сильно хворію упродовж останніх трьох тижнів. Жахливий сухий кашель загострився напередодні, тому я випила велику кількість ліків, призначених лікарем, і мені стало погано. Викликала "швидку", і мені зробили промивання", – сповістила ведуча.


Довідка, яка підтверджує, що Борисова лікується

За словами Борисової, вона є цілком тверезою, щоправда досі почувається зле.


Борисова страждає на кашель упродовж тривалого часу