Пресслужба Міністерства охорони здоров'я РФ зазначила, що виробництво вакцини вже розпочали, пише Інтерфакс.

До теми Росія зареєструвала вакцину від COVID-19: її вже ввели дочці Путіна

Вакцину розробили дослідники московського інституту Гамалії, де пообіцяли що масова вакцинація росіян від коронавірусу може стартувати в грудні – січні.

Виробляти вакцину буде фармацевтичний завод"Біннофарм" в Зеленограді. Керівництво фармфірми заявило, що їх потужностей вистачить, щоб виробити близько 1,5 мільйона доз вакцини в рік.

Чому не варто радіти таким успіхам?

Російська Федерація досі не провела третьої фази клінічних випробувань, яка б дозволила накопичити достатнє наукове підґрунтя для практичного використання вакцини на людях.

Читайте також "Навіть мавпам не дамо": у США різко висловилися у бік російської вакцини проти COVID-19

Що відомо про російську вакцину проти COVID-19

  • 11 серпня Путін оголосив про реєстрацію у РФ першої у світі вакцини проти коронавірусу COVID-19.
  • Щеплення вже встигли зробити десяткам чиновників та бізнесменів, а також доньці Путіна. Частина з них повідомила про побічні ефекти – лихоманку й м'язові болі.
  • У США не вірять, що Росія розробила безпечну й ефективну вакцину проти COVID-19. Зокрема, головний інфекціоніст країни вказав на те, що Москва так і не закінчила всі етапи клінічних випробувань.
  • Журнал Science зауважив, що Росія не скоро зможе користатися своєю вакциною. Адже сама знає, що її вакцина ще не готова. Про це свідчать реєстраційні документи самого препарату, якими хвалився Путін.