Як зазначив головний лікар Закарпатської інфекційної лікарні Михайло Поляк, станом на 20 червня у лікарнях першої хвилі перебувають 179 хворих. Про це він заявив під час брифінгу в Закарпатській ОДА.

Важливо На Львівщині та Закарпатті можуть ввести додаткові обмеження через COVID-19, – Степанов

Поляк пояснив, що наразі в лікарнях першої хвилі приймають небагато хворих, адже процес одужання йде важко, приблизно до трьох тижнів.

Погіршення епідситуації на Закарпатті призвело до різкого збільшення госпіталізованих хворих, в лікарнях першої хвилі реанімаційні відділення переповнені. За останні два тижні кількість хворих на коронавірус зросла у рази, ми скоро дійдемо до того, що не будемо мати місця для госпіталізації,
– сказав Поляк.

Він також зазначив, що з 19 червня хворих на COVID-19 госпіталізують у районні лікарні.

Актуально Які області України наразі не готові послабити карантин: список

Коронавірус на Закарпатті: головне

  • За минулу добу у 109 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР. Це другий за останній тиждень антирекорд з початку пандемії. Попередній антирекорд область встановила 17 червня, тоді зафіксували 82 нові випадки.
  • В Україні станом на ранок 20 червня підтверджено 35 825 випадків COVID-19, з них за добу – 841 нових.
  • Міністр охорони здоров’я Максим Степанов планує відвідати Львівську та Закарпатську області. Він не виключає, що цьому регіону доведеться готуватися до запровадження додаткових обмежень. Степанов зазначив, що додаткові обмеження можуть запровадити на один тиждень.