Сайт Ivona запропонував список продуктів, які можна швидко приготувати і зручно взяти з собою в офіс.

Кефір

Цей кисломолочний напій покращує обмін речовин, сприяють виведенню з організму токсинів, покращує роботу серцево-судинної системи, печінки, нирок та інших внутрішніх органів людини.

Варені яйця

Яйця багаті білком, а також у них міститься багато вітаміну D, який відповідає ріст нігтів, волосся і міцні кістки. Також яйця багаті на лейцин – незамінні амінокислоти.

Читайте також: Експерт розповів, скільки яєць можна їсти

Вівсянка

У вівсяній каші міститься багато протеїнів і клітковини, які сприяють зміцненню і зростанню м'язової тканини. Вівсянка також багата на мінерали, залізо і йод, тому ця каша корисна для розумового розвитку.

Сир

Кисломолочний сир – багатий на легкозасвоювані білків. У ньому багато казеїну, який має високу поживну цінність і повністю замінює інші тваринні білки. Також цей продукт має метіонін, який знижує рівень холестерину в організмі, кальцій і фосфор, які сприяють формуванню та зміцненню кісткової тканини.

Варена курка

Куряче м'ясо містить безліч корисних вітамінів різних груп: А, B, Е, які відповідають за міцність кісток і глютамін, які стимулюють роботу нервової системи.