1. Стежте за рівнем цукру в крові

За словами Гленвіль, перепади рівня цукру в крові, які виникають протягом дня через нерегулярні прийоми їжі, викликають активне вироблення гормону стресу і адреналіну. Тому, люди відчувають себе дратівливими. Щоб уникнути таких перепадів, експерт радить кожні дві-три години вживати невеликі порції їжі, яка багата на білок.

2. Голосно смійтеся

Сміх — найкращі ліки від стресу. Багато досліджень показують, що сміх заряджає енергією, підвищує імунітет, знижує больові відчуття і знижує вироблення кортизолу — гормону стресу.3. Вибирайте правильно час для спорту

Фізичні вправи допомагають боротися зі стресом, однак тут є деякі нюанси. Як розповідає Гленвіль, програма тренувань повинна відповідати рівню фізичної підготовки, оскільки інакше вона тільки посилить ситуацію. Крім того, у вечірній час рекомендується робити легші і спокійні вправи, наприклад, можна зайнятися йогою.

4. Їжте на сніданок яйця

Як розповідає лікар, яйця є джерелом серотоніну — гормону задоволення. Також, в ранковий раціон можна додати молочні продукти, банани, фініки, арахіс. Така зміна в харчуванні допоможе завжди перебувати в гарному настрої.

5. Відмовтеся від кави

Кофеїн звільняє гормон стресу і підсилює почуття тривоги. Крім того, у людей спостерігаються такі симптоми як головний біль, нудота, втома, м'язові спазми. В результаті, намагаючись врятуватися від стресу за чашкою гарячої кави, люди навпаки погіршують ситуацію. Тому, лікар радить замінити каву трав'яними чаями.

Читайте також: Як часто треба прати одяг: корисна інфографіка