Попередній антирекорд зафіксований 25 липня. У ВООЗ наголосили, що пандемія набирає обертів. Про це повідомляє CNBC.

Важливо Адаптується до будь-якої погоди, – у ВООЗ спростували сезонність коронавірусу

Всього з початку пандемії, згідно з інформацією організації, кількість підтверджених випадків захворювання COVID-19 сягнула 17,1 мільйона, кількість жертв становить 668 910 людей, а за добу померло 6 812 осіб.

Позиція ВООЗ

27 липня глава ВООЗ Тедрос Гебрейесус заявив, що за останні 6 тижнів кількість виявлених випадків інфікування у світі подвоїлася. ВООЗ збирається скликати надзвичайний комітет для перегляду оцінки ситуації з коронавірусною інфекцією.

Пізніше глава ВООЗ пов'язав різке зростання кількості заражених коронавірусом у низці країн з безпечністю молоді та недотриманням заходів захисту.

Ми говорили про це раніше і скажемо ще раз: молоді люди не є непереможними. Молоді люди можуть бути заражені, молоді люди можуть померти і молоді люди можуть передавати вірус іншим,
– підкреслив він.

Зверніть увагу ВООЗ звинуватила молодь у поширенні COVID-19 в Європі

Коронавірус в Україні: головне

  • Станом на 1 серпня в Україні зафіксовано 1 172 нових випадки інфікування коронавірусною інфекцією. Антирейтинг продовжує очолювати Львівщина.
  • Загалом в Україні з початку епідемії COVID-19 підтвердили у 71 056 людей. З них 39 308 пацієнтів одужали, а 1 709 – померли від ускладнень.
  • Кабмін України продовжив до 31 серпня адаптивний карантин зі змінами: тепер регіони будут поділяти на "зони" залежно від чотирьох основних показників щодо захворюваності на COVID-19.