Але, на жаль, пізнати радість материнства вдається не всім. Коли остання надія зачати дитину природнім способом згасла, на допомогу приходить медичний центр "Інтерсоно". Це львівська клініка європейського взірця, яка вже багато років допомагає парам із України та інших країн світу стати щасливими батьками здорових діточок.

Приваблива пропозиція від "Інтерсоно"

Цього року центр "Інтерсоно" відсвяткував своє 15-річчя. З цього приводу клініка дарує щедрі подарунки своїм пацієнтам. Так, з 1 червня до 31 серпня проходить акція "15 років разом". В її рамках послуга запліднення IN VITRO коштує лише 15 тисяч грн. У вартість входить повний цикл екстракорпорального запліднення (ЕКЗ):

● індукція овуляції та моніторинг індукованого циклу;

● пункція яєчників та аспірація фолікулів;

● культивування ембріонів;

● ембріотрансфер.

Результати запліднення IN VITRO у медичному центрі "Інтерсоно" вражають. Троє з чотирьох жінок вагітніють навіть після того, як інші лікарі ставлять їм невтішний діагноз "безпліддя". Все це завдяки найсучаснішому обладнанню та висококваліфікованим кадрам центру.

На сьогоднішній день запліднення IN VITRO є одним з найдієвіших методів лікування безпліддя як в Україні, так і за її межами. ЕКЗ допоможе відчути радість батьківства, навіть якщо:

● відсутня овуляція;

● є непрохідність маткових труб або повна їх відсутність;

● діагностовано безпліддя ідіопатичного або імунологічного ґенезу;

● в еякуляті наявні малорухливі сперматозоїди або вони взагалі відсутні;

● є вроджені аномалії жіночих репродуктивних органів.

Запліднення IN VITRO приходить на допомогу і в тому випадку, коли існує велика вірогідність народження малюка із вродженими вадами або спадковою хворобою.

Не втратьте шансу!

Завдяки екстракорпоральному заплідненню та старанням спеціалістів "Інтерсоно" за 15 років існування медичного центру народилося вже більше 4 000 здорових малюків. Їх посмішки та радість пар, які нарешті стали батьками, — найкраща винагорода для спеціалістів медичного центру.

Мрії про щасливе батьківство збуваються разом з "Інтерсоно". Не втратьте можливість скористатися шансом стати батьками здорового малюка. Запишіться на консультацію за телефонами (032) 295 5555 (Львів), (031) 265 9595 (Ужгород) вже сьогодні, аби за кілька місяців почути довгоочікуване: "Вітаємо, ви станете мамою!"