Варіанти карантинних вимог опрацьовує наразі Міністерство охорони здоров'я. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, пише Інтерфакс-Україна.

Читайте також Бюджет-2021: скільки Україна виділить на протидію COVID-19

За словами прем'єра, основою подальших протиепідеміологічних заходів буде адаптивний карантин, а за яким саме сценарієм, влада представить найближчим часом на засіданні уряду.

Денис Шмигаль
“Наразі ми працюємо над різними сценаріями продовження адаптивного карантину. Анонсів робити не буду, тому що насправді опрацьовуються різні варіанти. Вчора були розмови з французькими й німецькими епідеміологами. Ми дивимося і шукаємо найкращі практики”.

Шмигаль додав, що українська економіка не має страждати від тотального локдауну. А ось, адаптивний локальний карантин, який діє в Україні наразі себе добре виправдовує.

Статистика свідчить протилежне Майже 10 тисяч хворих за добу: Україна побила новий рекорд захворюваності на COVID-19

Що відомо про посилення карантину в Україні

  • Міністерство охорони здоров’я запропонувало уряду посилити карантинні обмеження, зокрема, – обмежити роботу зон харчування, дитячих кімнат та розважальних зон у ТРЦ.
  • Також пропонують запровадити певні зміни в червоних зонах карантину. Стосуються ці зміни відвідування магазинів, роботи дитсадочків і шкіл, а також тестів на коронавірус.
  • 4 листопада прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що локдаун наразі не вводитимуть.
  • Також обговорювали можливість запровадити в Україні карантин вихідного дня та запровадження комендантської години. Втім, за словами Степанова, щоб ввести комендантську годину, треба вводити надзвичайний стан, а такого варіанту наразі не розглядають.